Strona główna/Sklep online/Olej transformatorowy – pakiet podstawowy

Olej transformatorowy – pakiet podstawowy

550,00  netto + VAT

Jak zamawiać:

  1. Wybierz interesujący Cię pakiet plus ewentualne badania dodatkowe, czy zawsze przydatny olej wzorcowy.

  2. Po opłaceniu zamówienia wraz z rachunkiem/fakturą do płatności, otrzymasz etykietę/y do uzupełnienia i przyklejenia taśmą/gumką itp. na Twoją/Twoje próbki.

  3. Przygotuj ok. 1 litr próbki oleju w plastikowej butelce i wyślij do nas na adres firmy. Może to być mała butelka po wodzie źródlanej, dobrze osuszona i na wszelki wypadek przepłukana badanym olejem.

  4. Po ok. 7 dniach roboczych od daty dostarczenia próbki wyślemy gotowe sprawozdanie na podany w zamówieniu adres e-mail.

  5. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasz dział techniczny jest do dyspozycji i spieszy z wyjaśnieniami i pomocą.

Opis

*) Dzięki próbce świeżej, z beczki, oleju używanego w układzie jesteśmy w stanie dokładnie określić zużycie oleju i znaleźć nawet małe zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne. Badanie próbki świeżej do badań porównawczych jest bezpłatne pod warunkiem podania pełnej nazwy handlowej.

Czynnością, dzięki której możliwa staje się błyskawiczna diagnoza problemów zachodzących w układach jest badanie oleju transformatorowego. Regularne przeprowadzanie takiej analizy jest kluczowe w procesie poprawnej pracy urządzeń. Przeprowadzenie procesu w sposób prawidłowy pozwala na wczesne wykrycie obniżenia napięcia przebicia czy też ogólnych zanieczyszczeń płynu znajdującego się w instalacji. Korzystając z naszych usług masz pewność, że innowacyjne i efektywne metody diagnozy pozwolą zidentyfikować wszystkie problemy związane z płynem.

Zabrudzony bądź też zużyty olej transformatorowy może nieść ze sobą sporo konsekwencji. Korzystanie z urządzeń bazujących na płynie i niebadanych regularnie może doprowadzić do uszkodzenia całego układu. Usterka może być zarówno drobna, jak i bardzo poważna. Prawidłowa praca urządzeń możliwa jest tylko wtedy, kiedy każdy element zgrywa się ze sobą. Praca na zużytej substancji, która jest podstawą działania całego układu, jest zdecydowanie niezalecana.

Badania w pakiecie:

Lepkość w 100°C

ASTM D7042

Lepkość w 40°C

ASTM D7042

Wskaźnik lepkości

ASTM D2270

Zawartość wody

ASTM D6304D

Całkowita liczba kwasowa

ASTM D664

Zanieczyszczenia nieorganiczne

ASTM D5185

Spektroskopia FT-IR

ASTM E2412

Klasa czystości ISO/NAS

ISO 4406, NAS 1638

Napięcie przebicia

IEC 60156

Tytuł

Przejdź do góry