Strona główna/Sklep online/Olej napędowy – Pakiet zgodny z wytycznymi NFPA 25

Olej napędowy – Pakiet zgodny z wytycznymi NFPA 25

1500,00  netto + VAT

Jak zamawiać:

  1. Wybierz interesujące Cię pakiet

  2. Po opłaceniu zamówienia wraz z rachunkiem/fakturą do płatności, otrzymasz etykietę/y do uzupełnienia i przyklejenia taśmą/gumką itp. na Twoją/Twoje próbki.

  3. Przygotuj ok. 2l próbki paliwa w plastikowej butelce i wyślij do nas na adres firmy. Może to być butelka po wodzie źródlanej, dobrze osuszona i na wszelki wypadek przepłukana badanym paliwem. Możesz również zamówić odpowiednie butelki u nas w sklepie.

  4. Po ok. 7 dniach roboczych od daty dostarczenia próbki wyślemy gotowe sprawozdanie na podany w zamówieniu adres e-mail.

  5. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasz dział techniczny jest do dyspozycji i spieszy z wyjaśnieniami i pomocą.

Opis

Badanie próbki oleju napędowego pozwala na dokonanie oceny właściwości fizyko-chemicznych paliwa oraz jego zgodność z normą NFPA 25. Kontrolowanie jakość wykorzystywanego paliwa jest konieczną kwestią w różnych firmach, w których działalność wpisany jest transport towarów np. producentów, dystrybutorów lub firm spedycyjnych. Jest to bardzo istotna kwestia, ponieważ niskiej jakości olej napędowy mógłby negatywnie wpłynąć na pracę silnika, nawet doprowadzając do jego awarii. Właśnie dlatego analiza paliw są szczególnie istotna.

W trakcie analizy sprawdzany jest jego skład chemiczny, gęstość, zawartość wody, liczba cetanowa czy temperatura zapłonu. Nasze badania mogą być wykorzystywane podczas rutynowego testu jakości dostaw, jak i sprawdzania możliwych przyczyn awarii. Cały proces przebiega szybko, a klient otrzymuje wyniki po około 5 dniach roboczych. Korzystając z naszych usług można mieć pewność, że olej napędowy jest bezpieczny dla urządzenia oraz zgodny ze wszystkimi niezbędnymi normami.

Badania w pakiecie:

Temperatura zapłonu

ASTM D56

Zawartość wody

ASTM D6304D

Lepkość w 40°C

ASTM D7042

Zawartość siarki

ASTM D4294

Liczba cetanowa

ASTM D613

Indeks cetanowy

ASTM D976

Wielopierścienoiwe węglowodory aromatyczne (WWA)

ASTM D5186

Temperatura mętnienia

ASTM D2500

Temp. blokady zimnego filtra

ASTM D6371

korozyjność

PN-78/H-04608

Oznaczenie składu metodą destylacji

EN 3405

Pozostałość po spopieleniu

PN-EN ISO 6245

Pozostałość po koksowaniu

ISO 10370

Tytuł

Przejdź do góry