Częstym problemem dla utrzymania ruchu jest uzasadnienie wydatku wykonania badań olejów w pełnym zakresie.

W przypadku dużego zakładu, gdzie ilość punktów smarnych jest spora, sumaryczny koszt badań nie jest niski, mimo że w ogólnym rozrachunku i w dłuższej perspektywie badania przynoszą realne oszczędności. Niestety, zbyt często dla działu finansowego liczy się tu i teraz, a nie zmniejszenie kosztów na przestrzeni 5 lat.

tanie badanie

Trzeba pamiętać, że nawet najbardziej podstawowe informacje o oleju potrafią pomóc w podjęciu decyzji o pozostawieniu oleju w układzie, wymianie albo rozszerzeniu badań, jeżeli wyniki są niepokojące.

ISO 17/15/13 (NAS 6) ISO 19/17/14 (NAS 8) ISO 22/19/17 (NAS 10)
tanie badanie tanie badanie tanie badanie

Zdając sobie sprawę z tego problemu, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom rynku, tworząc ekonomiczny pakiet badań. W cenie 50zł netto udało nam się zmieścić analizę najbardziej istotnych parametrów oleju. Pozwala ona na ocenę właściwości, których odejście od wyznaczonych wartości może świadczyć o potrzebie wymiany środka smarnego, a w niektórych przypadkach nawet o alarmującym stanie układu. Pozostawiamy również możliwość rozszerzenia badania dowolnej próbki w każdym momencie, gdzie znajdą Państwo komentarz specjalisty wraz z wnioskami i rekomendacjami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i przykładowym raportem:
Badania olejów – pakiet ekonomiczny

W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu!