Czynnością, dzięki której możliwa staje się błyskawiczna diagnoza problemów zachodzących w układach jest badanie oleju transformatorowego. Regularne przeprowadzanie takiej analizy jest kluczowe w procesie poprawnej pracy urządzeń. Przeprowadzenie procesu w sposób prawidłowy pozwala na wczesne wykrycie obniżenia napięcia przebicia czy też ogólnych zanieczyszczeń płynu znajdującego się w instalacji. Korzystając z naszych usług masz pewność, że innowacyjne i efektywne metody diagnozy pozwolą zidentyfikować wszystkie problemy związane z płynem.

Zabrudzony bądź też zużyty olej transformatorowy może nieść ze sobą sporo konsekwencji. Korzystanie z urządzeń bazujących na płynie i niebadanych regularnie może doprowadzić do uszkodzenia całego układu. Usterka może być zarówno drobna, jak i bardzo poważna. Prawidłowa praca urządzeń możliwa jest tylko wtedy, kiedy każdy element zgrywa się ze sobą. Praca na zużytej substancji, która jest podstawą działania całego układu, jest zdecydowanie niezalecana.

 

PRZYKŁADOWY RAPORT

Jak zamówić:

  1. Kliknij "zamów teraz"
  2. Zaloguj się na swoje konto, lub kontynuuj bez logowania
  3. Przejdź przez 3 kroki zamówienia wypełniając odpowiednie pola
  4. Wydrukuj etykietę/etykiety i dołącz (np. gumką) do każdej próbki zawierającej minimum 1 litr oleju.
  5. Dodaj olej świeży, z beczki, żebyśmy mogli podać dokładne zużycie oleju
  6. Badanie próbki świeżej przy podaniu pełnej nazwy handlowej jest bezpłatne
  7. Po otrzymaniu, zarejestrowaniu i wprowadzeniu próbek do badań wysyłamy pro formę do opłacenia na podany w rejestracji adres email.
  8. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasz dział techniczny jest do dyspozycji i spieszy z wyjaśnieniami i pomocą.