Badanie oleju silnikowego pomoże w utrzymaniu jego stanu w jak najlepszej formie przez jak najdłuższy czas. Jego analiza pozwoli na ustalenie okresów między wymianami. Dzięki temu nie trzeba ograniczać się do orientacyjnych okresów wymian, sugerowanych przez producenta. Stanowią one bowiem jedynie orientacyjny czas.

Na realne zużycie wpływa wiele czynników, takich jak np. styl jazdy, stan techniczny pojazdu i nie tylko. Należy pamiętać bowiem, że zbyt długie użytkowanie oleju już zużytego powoduje przyspieszone zużycie i ostatecznie wcześniejszą awarię jednostki napędowej, co może nieść za sobą bardzo wysokie koszty.

Ponadto badanie oleju silnikowego pozwoli też na wczesne wykrycie nawet małych nieszczelności w silniku, co w efekcie pozwoli na wczesne zdiagnozowanie usterki i pomoże unikną późniejszych, kosztownych napraw. Pomocne tutaj może być przeprowadzenie badania, które stanowi najprostszą i najszybszą diagnostykę silnika dostępną dla właściciela pojazdu. W tym celu zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

PROCEDURA ZAMÓWIENIA  Warunkiem koniecznym do skorzystania z oferty jest dołączenie świeżej próbki oleju wlanego do silnika i podanie jego pełnej nazwy handlowej.

 1. Kliknij przycisk zamów teraz i wypełnij formularz. W uwagach do próbki wpisz adres preferowanego paczkomatu InPost.
 2. Zwrotnie e-mailem prześlemy fakturę pro formę do opłacenia (planujemy płatności online, ale chwilę to jeszcze potrwa).
 3. Po wpłacie wysyłamy zestaw wraz z wydrukowanym opłaconym zwrotnym listem przewozowym
 4. Pobierz próbkę oleju.
  Instrukcja jak pobrać próbkę oleju na poniższym filmie:
 5. Spakuj paczkę, naklej list przewozowy i umieść w najbliższym paczkomacie
 6. Po około 4-5 dniach roboczych wyślemy raport na podany adres email
 7. Istnieje możliwość rozszerzenia badania do pakietu podstawowego z pełnym komentarzem i wsparciem technicznym po dopłacie 210,50 zł/bruttoBadanie oleju silnikowego pomoże w utrzymaniu jego stanu w jak najlepszej formie przez jak najdłuższy czas. Analiza oleju silnikowego pozwoli na ustalenie okresów między wymianami, - w zależności od stylu jazdy. Pozwoli też na wczesne wykrycie nawet małych nieszczelności w silniku. Za długie użytkowanie oleju już zużytego powoduje przyspieszone zużycie i ostatecznie wcześniejszą awarię jednostki napędowej. badanie to najprostsza i najszybsza diagnostyka silnika dostępna dla właściciela pojazdu.