Dbanie o zazwyczaj duże układy, gdzie celem jest zarówno wydłużenie jego pracy, ale też maksymalnie długie i bezawaryjne wykorzystanie instalacji, to elementy procesu, którym jest badanie oleju hydraulicznego. Analiza ta przydatna jest w wielu sytuacjach. Bywa ona pierwszym wskaźnikiem diagnozy sprawności układu filtracji, który dla poprawnej i bezawaryjnej pracy pompy jest krytycznie istotny.

Diagnoza jest czynnikiem, dzięki któremu możemy zweryfikować i wyeliminować problemy w układach. Przeprowadzenie poprawnego badania wykaże aktualny stan techniczny oleju hydraulicznego. Otrzymany wynik posłuży do weryfikacji jego jakości, a także wskaże, czy w dalszym ciągu istnieje możliwość jego filtracji. Celem tego procesu jest przywrócenie optymalnej jakości płynu. Należy pamiętać, że przeprowadzanie regularnych analiz substancji w układach jest elementem bardzo ważnym. Pozwala on nie tylko zadbać o żywotność zastosowanego płynu, ale co ważniejsze, przekłada się na mniejsze ryzyko wystąpienia usterki.

Pakiet Long-life jest dla użytkowników chcących szybko i tanio uzyskać wgląd w podstawowe parametry oleju i na ich podstawie zdecydować co dalej. Wymaga przesłania minimum 10 próbek jednocześnie.

Pakiet podstawowy jest dla wszystkich chcących mieć pełen komunikatywny analityczny opis stanu oleju z obszernym komentarzem i wnioskami.
       

Pakiet Long Life

80 zł/netto

 • Lepkość w 40°C, cSt
 • Lepkość w 100°C, cSt
 • Wskaźnik lepkości
 • Woda (KF), ppm
 • Klasa czystości ISO/NAS
 • Zawartość metali zużyciowych, ppm
 • Poziom dodatków, ppm
 • Poziom zanieczyszczeń, ppm
Jak zamówić:

 1. Kliknij "zamów teraz"
 2. Zaloguj się na swoje konto, lub kontynuuj bez logowania
 3. Przejdź przez 3 kroki zamówienia wypełniając odpowiednie pola
 4. Wydrukuj etykietę/etykiety i dołącz (np. gumką) do każdej próbki zawierającej minimum 200 ml oleju.
 5. Dodaj olej świeży, z beczki, żebyśmy mogli podać dokładne zużycie oleju
 6. Badanie próbki świeżej przy podaniu pełnej nazwy handlowej jest bezpłatne
 7. Po otrzymaniu, zarejestrowaniu i wprowadzeniu próbek do badań wysyłamy pro formę do opłacenia na podany w rejestracji adres email.
 8. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasz dział techniczny jest do dyspozycji i spieszy z wyjaśnieniami i pomocą.

Badanie oleju hydraulicznego to przede wszystkim dbanie o zazwyczaj duże układy hydrauliczne gdzie celem jest zarówno wydłużenie pracy układu na oleju, ale też maksymalnie długie i bezawaryjne wykorzystanie układu hydraulicznego do pracy. Analiza oleju hydraulicznego jest również pierwszym wskaźnikiem do diagnozy sprawności układu filtracji, który dla poprawnej i bezawaryjnej pracy pompy jest krytycznie istotny.